Řeznictví a Uzenářství Oldřich NovotnýVlastní výroba


Jsme velice rádi, že Vám prostředníctvím webových stránek můžeme představit něco málo z naší výroby uzenin a bourárny masa.

Vše začíná již v příjmu suroviny, kde dbáme na to, aby surovina byla čerstvá, správně vychlazená a především na její původ. Vepřové, hovězí a drůbeží maso bouráme pouze českého původu.

Maso je dále rozbouráno ve schválené bourárně, odkud je rozdělováno do výroby uzenin a ke končenému spotřebiteli.

Jsme výrobci veškerých uzenářských výrobků (salámy, drobné masné výrobky, vařená výroba, uzená masa, polotovary, ...). Mezi jediné naše výrobky nemůžeme zahrnout fermentované výrobky - tzv. tepelně neopracované masné výrobky.

Při výrobě uzenin dbáme na dodržování vlastních stanovených norem, které nám umožňují držet stále stejnou kvalitu výrobků.

Základem naší výroby je třídění surovin masa, které se dále zpracovává do uzenářských výrobků a není nahrazováno jinou surovinou (sója, emulze, separát).

Velkou výhodou je nejnovější technologie na zpracování masa, která nám umožňuje co nejlépe zpracovávat surovinu. Díky nerezovému provedení je i dosažena vysoká kvalita hygieny všech strojů.

K uzení našich výrobků používáme pouze bukové štěpky bez kůry v nejvyšší jakosti. Díky tomu dosahujeme kvalitního kouře.

Hotové výrobky se dále vakuově zabalí a uskladní v chladírnách.

Poté je dále expedujeme k zákazníkovi a do našich prodejen.Chceme vyrábět pouze kvalitní uzenářské výrobky